Služby

Ubytovanie vám ponúkame v izbách, ktoré sú 1 posteľové, 2 posteľové, 3 dvojposteľové s možnosťou prístelky. Státie áut pre hostí je v uzavretom areáli penziónu.

Vybavenie izieb

Na izbách sa nachádza vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC, sprcha),  TV a WI-FI -pripojenie je pre zákazníkov zdarma . Interiér je vkusne vybavený dreveným nábytkom a doplnkami, ktoré tvoria príjemné prostredie pre oddych v našom penzióne. V objekte penziónu sa nachádza kaviarnička s barom a reštauráciou, kde hosťom podávame raňajky podľa vlastného výberu z menu.

Čaká tu na Vás pokojná atmosféra a ochotný personál. Penzión Pod Zámkom je umiestnený priamo na námestí v centre mesta. Od nádherného zámku je vzdialený iba 150m, od ZOO asi 3 min chôdze a od kúpaliska Čajka 5 min.

Stravovanie

Útulná reštaurácia Penziónu pod zámkom poskytuje svojim hosťom celodennú stravu – raňajky, obedy, večere. V ponuke je obedové menu počas celého týždňa, vrátane víkendu. Súčasťou reštaurácie je aj letná terasa. Strava je možná individuálne a nie je zahrnutá v cene ubytovania.

swirl

LV4_5268

LV4_5258