Penzión pod Zámkom

Penzión pod Zámkom je moderné, komfortné ubytovanie priamo v top centre Bojníc na pešej zóne. Predstavuje tú najlepšiu voľbu, ak chcete stráviť bezproblémový a pohodový pobyt v tomto krásnom a vyhľadávanom romantickom meste, či už s rodinou alebo s partnerom.

Ubytovanie Vám poskytujeme v príjemných 2-oj a 3-oj posteľových izbách, s možnosťou prístelky. Niektoré pokajú priestrannú letnú terasu, klimatizáciu, balkón, či krb a samozrejmosťou každej izby je aj minichladnička a bezplatná wifi.

Odstavenie vozidiel pre hostí je zabezpečené v uzavretom areáli penziónu s kamerovým systémom.

Ubytovanie priamo na námestí Bojníc!

Penzión pod zámkom sa nachádza priamo na pešej zóne historického a kúpeľného mestečka Bojnice, v nádhernej lipovej aleji. Súčasťou nášho penziónu je nielen ubytovanie, ale aj kaviareň, v ktorej si naši hostia môžu vychutnať napr. výborné palacinky, domáce cheescakes, zmrzlinu, čapované pivko ale aj napr. miešané drinky a mnoho iného.

V okolí penziónu sa nachádzajú aj reštaurácie rôzneho typu, ktoré dotvárajú nezameniteľnú atmosféru. Ak ste milovník jednoduchých riešení a pohodlia, u nás si prídete na svoje vďaka tomu, že máte všetko aj peši “na dosah.”

Ubytovanie v centre mesta Bojnice

V Penzióne pod Zámkom Vám ponúkame dostupné ubytovanie pre každého. Je často navštevovaný a obľúbený, práve vďaka svojej polohe, pretože Penzión pod zámkom v Bojniciach je od nádherného Bojnického zámku vzdialený iba 100m, od ZOO Bojnice asi 3 min chôdze a od kúpaliska Čajka 5 min. Ak sa chystáte na kongres, náš penzión sa nachádza v absolútnej blízkosti kongresovej sály, kde sa okrem nich konajú rôzne slávnosti, svadby a premietania filmov.Pre našich vážených hostí máme pripravené ubytovanie v útulných izbách s možnosťou raňajok.

Mesto Bojnice a okolie

Bojnice sú malým mestečkom, ktoré leží v oblasti Hornej Nitry. Nachádza sa tu zámok z 11. storočia, prvá zoologická záhrada na Slovensku, kúpele s dlhoročnou tradíciou, vyhliadková veža s jedinečným výhľadom na okolie, nová moderná cyklotrasa, Prepoštská jaskyňa s múzeom praveku a mnoho pozostatkov z bohatej histórie tohto mesta. V okolí nájdete tenisové kurty, kúpalisko, minigolf, možnosť vyhliadkových letov, zoskokov s padákom, turistiku, rybolov a napr. aj jazdu na koni.

Príjemné prostredie samotného mesta, romantický zámocký park, priestor na zdravý oddych v prírode ale aj bohatý večerný život a množstvo príležitostí pre zábavu robia z Bojníc ideálne mesto na dovolenku.